Novinky

Společnost Nike začala nabízet kryty pro iPhone 7, designem připomínají podrážku

Výrobce obuvi Nike začala nabízet novou řadu krytů určených pro iPhone 7. Na výběr je z dvou variant, které vychází z designu tenisek Air Force 1 a Rosche. V obou případech jde o pouzdra vyrobená z TPU (termoplastický polyuretan) plastu. Tento materiál je flexibilní, stálý a především dostatečně odolný, aby uchránil váš milovaný iPhone před nechtěným poškozením. Obaly lze objednat na stránkách oficiálního Nike Store za cenu 35 dolarů (přibližně 850 korun). Jedinou pihou na kráse je fakt, že nabídka je omezena pouze na americký region. Členové klubu Nike+ mohou navíc využít nároku na bezplatnou dopravu. Co se týče globální dostupnosti, s nejvyšší pravděpodobností se dočkáme v horizontu následujících týdnů.

Nike_iphonecase1

Společnost Nike nepředstavila nové kryty pro iPhone jen tak náhodou. Mezi oběma výrobci totiž funguje velmi úzké partnerství, které se promítlo například do uvedení speciální edice Apple Watch Nike+ s charakteristickými řemínky. Do budoucna lze očekávat, že Apple bude v tomto trendu pokračovat a nabídne další edice produktů odkazující na spolupráci se značkou Nike, jejíž oblíbenost mezi mladou generací a sportovně aktivními uživateli stále roste.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button