Soutěž

Soutěž o tři licence AppDelete Lite

AppDelete Lite je odinstalátor pro Mac, který odstraňuje nejen aplikace, ale také widgety, pluginy a spořiče obrazovky a spolu s nimi spojené soubory. Bez AppDelete budou tyto související soubory ponechány v systému, kde zbytečně zabírají místo a mohou potenciálně způsobit problémy. Pro správnou odinstalaci nestačí jen tak smazat, ale ujistěte se, že použijete AppDelete Lite!

AppDelete Lite umožňuje spolehlivě odinstalovat téměř všechny aplikace stejně snadno, jak byly nainstalovány – stáčí jen přetáhnout a pustit. Přetáhněte jednu nebo více nechtěných aplikací na AppDelete Lite a sledujte, jak najde všechny další soubory a umožní je odstranit pomocí jediného kliknutí.

Co musíte pro možnost získat licenci zdarma udělat? Klikněte na jeden z následujících odkazů:

Twitter
Facebook

A správně do komentářů odpovědět na soutěžní otázku:

Jakou velikost má instalační soubor AppDelete Lite? – nápovědu naleznete zde: AppDelete Lite

Tři vylosovaní, kteří odpoví správně obdrží kód pro stažení aplikace zdarma.
Soutěž končí v neděli 18.3.2012, výherci obdrží kódy v pondělí emailem.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

4 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button