Soutěž

Soutěž o pouzdro s klávesnicí pro iPad 2 nebo nový iPad

Dnešní soutěž je o pouzdro a klávesnici pro iPad 2 nebo nový iPad v hodnotě přesahující 1000,- Kč. Klávesnice je Bluetooth a slouží také jako stojánek a kryt vašeho iPadu. Při plném nabití vydrží klávesnice až dva týdny provozu. O co tedy v dnešní soutěži půjde? Soutěž má dva kroky.

Prvním krokem je retweetování: Soutezim s @ceskymac o klavesnici k iPadu 2 na https://www.ceskymac.cz/soutez-o-pouzdro-s-klavesnici-pro-ipad-2-nebo-new-ipad/

nebo sdílením tohoto příspěvku na Facebooku: https://www.ceskymac.cz/soutez-o-pouzdro-s-klavesnici-pro-ipad-2-nebo-new-ipad/?share=facebook&nb=1 – tlačítko pro sdílení naleznete také na konci tohoto článku.

Druhým krokem je napsání vašeho tipu do komentářů k tomuto článku.

Budete tipovat kolik zobrazení stránek měl server Český Mac od svého vzniku tj od ledna 2012 do konce června 2012. Soutěž bude probíhat do konce 7.7.2012 a výherce bude vyhlášen 8.7.2012. Výhra bude zaslána výherci v průběhu měsíce července. Pokud budou mít dva soutěžící stejný vítězný tip, vyhrává ten, který tipoval správně jako první. Každý soutěžící může tipovat pouze jednou.

Hodně štěstí všem soutěžícím.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button