Novinky

Sonos Move si nově můžete pořídit také v bílé barvě. Výrobce zároveň vydal aktualizaci, která zvyšuje výdrž baterie

Společnost Sonos to v letošním roce slušně rozjíždí a představuje jednu novinku za druhou. Po prémiovém soundbaru Sonos Arc a faceliftech reproduktoru Sonos Five a subwoofer Sonos Sub tu máme další příjemné překvapení. Jde o novou variantu reproduktoru Sonos Move, který dle našeho skromného názoru patří mezi špičku na poli bezdrátových reproduktorů.

Zdroj: Sonos

Sonos Move je nyní k dispozici v bílé barvě, jejíž odstín výrobce pojmenoval Lunar White. Nová barevná varianta působí opravdu důstojně, nicméně je třeba dodat, že nejspíše nebude tak praktická jako původní černá verze. Sonos Move je totiž prvním reproduktorem v portfoliu značky, který disponuje integrovaným akumulátorem a lze ho tedy přenášet. To přímo vybízí k tomu, aby vám dělal společnost například během letních grilovaček či lenošení u bazénu.

Zdroj: Sonos

Další příjemnou zprávou je také to, že s příchodem bílé varianty vyšel nový update, díky němuž se Sonos Move může pyšnit delší výdrží. Díky aktualizaci tak dostanete jednu hodinu přehrávání navíc, což v konečném výsledku činí 11 hodin nepřetržitého poslechu na jedno nabití. Pokud se chcete dozvědět, jaký je Sonos Move doopravdy, nezapomeňte si přečíst naší podrobnou recenzi.

Zdroj: Sonos

Sonos Move v barevné variantě Lunar White bude dostupný od 7. července za doporučenou cenu 10 990 korun.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button