Novinky

Apple vypustil 3 nové reklamy, v nichž vyzdvihuje kvality iPhone 7 a Apple Watch Series 2

V návaznosti na nedávnou konferenci se Apple rozhodl zveřejnit nové reklamy, které vyzdvihují klíčové funkce iPhonu 7/Plus a Appel Watch Series 2. První spot se jmenuje ranní jízda a hlavní roli v něm hraje cyklista, který se chystá vyjet na svém kole do deště. Další reklama nese název půlnoc a líčí uživatele iPhonu 7 plus, který se v noci rozhodne vyjet na skateboardu do ulic města.

YouTube

No Description

Během spanilé jízdy se dozvíme, že nejnovější smartphone od Applu si hravě poradí s pořizování fotek a videí za nepříznivých světelných podmínek a neublíží mu ani kontakt s vodou. Poslední reklama se naopak točí kolem Apple Watch Series 2. Stejně jako v předešlých případech se dozvíme o klíčových funkcích, které jsou zastoupeny v podobě GPS modulu a možnosti využití při plavání.

YouTube

No Description

Po obsahové stránce jde o povedené spoty, které se můžou pochlubit zajímavým hudebním podkresem. V následujících dnech lze očekávat, že Apple vypustí další reklamy, aby co nejlépe podpořil prodeje svých produktů.

YouTube

No Description

Štítky

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Close