Novinky

Uživatelé chytrých hodinek Apple Watch zbystřete, dnes je den, kdy můžete získat jedno z limitovaných ocenění

Všichni uživatelé chytrých jablečných hodinek Apple Watch určitě znají virtuální ocenění, která můžou s jejich hodinkami získat. Pro sběratele těchto ocenění je dnešek důležitým dnem, Apple nabízí ocenění ke dni národních parků. Pokud chcete toto virtuální ocenění získat, musíte ujít, uběhnout nebo ujet na vozíku alespoň 1,6 kilometru, nezapomeňte si při tom zapnout cvičení, jinak ocenění bohužel nedostanete.  

Zdroj: CeskyMac.cz (Autor fotografie: Matyáš Himmer)

Tato výzva oslavuje přírodní divy národních parků. Ocenění získáte, když 30 srpna absolvujete pěší túru, chůzi, jízdu na vozíku nebo běh o délce alespoň 1,6 kilometru (1 míle) a svůj výkon zaznamenáte v libovolné aplikaci, která přidává cvičení do aplikace Zdraví“. Touto zprávou vás vaše Apple Watch nabádají ke splnění této výzvy.

Apple tuto výzvu pořádá každoročně a tento rok, i přes epidemiologické podmínky není žádnou výjimkou. Poslední rok byl výzva zaměřena na výročí národního parku Grand Canyon a uživatelé, kteří chtěli ocenění získat museli zdolat vzdálenost alespoň pěti kilometrů. 

Pokud uživatelem chytrých hodinek Apple Watch jste, vaše hodinky by vás na tyto události měli upozorňovat několik dní předem. Všechna ocenění, která jste obdrželi, můžete na vašem iPhonu naleznout v aplikaci Aktivita pod kolonkou Ocenění.

Po obdržení ocenění můžete v iMessage používat tyto limitované samolepky:

Zdroj: Apple
Zdroj: Apple
Zdroj: Apple
Zdroj: Apple

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button