Videa

První dojmy z nového MacBooku Pro s Touch Barem (video)

První týden s novým MacBookem Pro utekl jako voda a proto nastal čas na první dojmy a praktické postřehy. Letošní revize se především točí kolem nových procesorů Intel z rodiny Kaby Lake, které mají přispět v navýšení výpočetního výkonu při souběžném snížení energetických nároků. Než se dostaneme k podrobné recenzi, nabízíme vám první pohled ve formě subjektivních pocitů po několika dnech testování. Nový MacBook Pro (Touch Bar verze) nám do redakce dorazil ve variantě s 13“ displejem doplněným o dotykový Touch Bar, který zaujal místo horní řady funkčních kláves.

Pokud si nechcete nechat ujít naše další videa ze světa technologií, přihlaste se k odběru našeho kanálu

S ohledem na použitý hardware ve formě procesoru Intel Core i5, 8GB operační paměti a rychlém SSD úložišti bylo MacBook nesmírně těžké dostat do úzkých. Výkonu má skutečně na rozdávání a pokud patříte mezi méně náročné uživatele, odmění vás zároveň tichým chodem. Při běžné zátěži se dvojice ventilátorů nemá potřebu roztáčet, což má v praxi za následek absolutní bezhlučnost.

Recenze Retina MacBook: Dotek budoucnosti

Přestože se Apple skutečně snažil, nový MacBook Pro není bez chyb. Kromě hlučnější klávesnice jsme byli nejvíce zklamání z výdrže. U zařízení s cenou začínající nad hranicí 50 tisíc jsme jednoduše čekali víc. Bližší podrobnosti si ovšem necháme do recenze, kterou vám naservírujeme v textové i vizuální podobě na našem Youtube kanálu GizLife.

První dojmy z MacBooku Pro s Touch Barem jsme pro vás připravili také ve formě článku, který si můžete přečíst zde.

MacBook Pro 2017 s Touch Bar: první dojmy, radosti a zklamání

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button