Novinky

Potvrzeno, sečteno! iPhone 11 dorazí se třemi čočkami fotoaparátu a bez USB-C

Za poslední roky jsme si už tak nějak zvykli, že s blížícím se termínem představení nových iPhonů známe jejich design a většinu funkcí ještě dříve, než je oficiálně odprezentuje sám výrobce. Jak se zdá, nejinak tomu bude i v letošním roce. Kalendáře jsme ještě ani nepřetočili na měsíce prázdninových radovánek a přesto se už nový iPhone 11, který má být představený až za tři měsíce, ukázal v celé své kráse hned několikrát. Tentokrát s jeho vyobrazením přispěchal známý zahraniční výrobce příslušenství Olixar.

Přesto, že skutečná podoba iPhonu 11 bude známa až na podzim tohoto roku, je zarážející, jak jsou si všechny návrhy podobné. I v tomto případě má vyobrazený iPhone 11 Max tři čočky fotoaparátu, o něco menší výřez pro Face ID a Lightning konektor. Výraznější změnou, alespoň podle dostupných renderů, by měl projít přepínač tichého režimu. Nově by měl být kruhový. Osobně mi sice absence USB-C a kruhový volič přepínání tichého režimu nedává v konceptu nových iPhonů příliš velký smysl, ale jak jsme již naznačili, stále nejde o žádnou oficiální informaci, kterou by potvrdil sám kalifornský výrobce.

Předpokládá se, že stejně jako každý rok, představí Apple své mobilní vlajkové lodě na začátku září. Podle všech zatím dostupných informací by měl pokračovat trend tří představených iPhonů – iPhone 11, iPhone 11 Max a iPhone 11 R. Jestli tomu tak opravdu bude si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Líbil by se vám podobný design nových iPhonů nebo byste rádi viděli nějaké větší změny?

Kryt pro iPhone 11 potvrzuje čtvercový modul fotoaparátu a pozměněné rozložení ovládacích prvků

Zdroj
Appleinsider
Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close