Novinky

Kryt pro iPhone 11 potvrzuje čtvercový modul fotoaparátu a pozměněné rozložení ovládacích prvků

Jeden z redaktorů webu 9to5mac obdržel balíček z Číny, který ukrývá tři prototypy ochranného krytu pro letošní generaci iPhonů. Vše zatím nasvědčuje tomu, že všechny úniky ohledně fotoaparátu nelhaly a dočkáme se tak čtvercového modulu.

Toto řešení by podle všeho měly nabídnout všechny letošní modely, včetně budgetového nástupce modelu iPhone XR (recenze zde). Zmíněný nástupce iPhonu XR by měl ale být, na rozdíl od svých sourozenců, osazen pouze duálním fotoaparátem.

Modely pod možným označením iPhone 11 a iPhone 11 Max by měly být podle informací obdařeny třetím objektivem fotoaparátu. Tento 12ti megapixelový pomocník by měl zajistit možnost pořizovat ultraširoké záběry, které jsou známé například z konkurenčního Samsungu Galaxy S10. Podle spekulací se očekává, že objektiv fotoaparátu bude pokrytý speciální černou vrstvou, díky níž budou samotné čočky zamaskované – to vše z estetických důvodů.

Pouzdro pro budoucí iPhony 11 prozradilo hodně i o rozložení ovládacích prvků na boku zařízení.

Při nasazení krytu pro nástupce iPhonu XS Max (recenze) na aktuální generaci si můžeme všimnout, že ovládací prvky se mírně posunou směrem dolů.

Některé rendery tohoto modelu odhalovaly i změnu designu na největším z jablečných kousků. Bylo by tedy možné, že v důsledku toho by byl Apple nucen všechny tlačítka mírně posunout. Nebo jde pouze o změnu, která má přinést lepší ergonomii? Tomuto důvodu by nasvědčoval i fakt, že u ostatních kompaktnějších modelů zůstává podle těchto krytů rozmístění totožné.

Zdroj
9to5mac
Štítky

Dominik Lipavský

Rád píšu a čtu. O Applu, mobilech, technologiích. Prostě o všem kolem. Kromě jablíček mám nejradši čas se svojí polovičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close