Videa

Otestovali jsme SONOS Move, bezdrátový reproduktor pro náročné [video]

První Sonos na baterky

Trh s bezdrátovými reproduktory je doslova zaplaven nejrůznějšími modely od nespočtu různých značek. Najdou se ovšem kousky, které vybočují z řady. To je ostatně případ námi testovaného kousku Sonos Move.

Autor fotografie: Richard Streit

Společnost Sonos je v audio světě známá především díky svému multiroom systému, který jen těžko hledá konkurenci. Ostatně o tom jsme se mohli na vlastní uši přesvědčit při testování modelů Sonos One, Sonos Play:5 či Sonos Beam.

Recenze Sonos Move: pozor, tady hrozí láska na první poslech

Sonos Move je ovšem tak trochu unikát. Z hlediska zvuku nabízí stejně perfektní projev, který zaujme i náročnější posluchače. Jeho odlišnost však spočívá v možnosti připojení skrze Bluetooth, což až doposud žádný Sonos reproduktor neuměl. Zároveň disponuje integrovanou baterií, která v praxi vystačí až na 9 hodin provozu.

Pokud si nechcete nechat ujít další videorecenze ze světa gadgetů a technologií, nezapomeňte se přihlásit k odběru YouTube kanálu GizLife, který je partnerským projektem webu CeskyMac.cz. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button