Novinky

Objevilo se další video zachycující makety iPhone X Plus a iPhone 9

Přes veškerou snahu Applu o utajení všech informací se každé léto začínají objevovat nejrůznější úniky odhalující chystané iPhony. Letošní rok není výjimkou, což dokazuje nejnovější video zachycující nefunkční makety. Autorem je Schai Mizrachi, který se v minulosti ukázal jako spolehlivý zdroj.

Kolem letošních iPhonů koluje celá řada zvěstí, přičemž část z nich začíná nabírat čím dál jasnější obrysy. Pokud vezmeme v potaz dřívější spekulace a níže přiložené video, je téměř jisté, že letos se dočkáme tří nových modelů. Největší pozornost na sebe logicky strhne iPhone X Plus, který má nabídnout OLED displej s úhlopříčkou 6,5 palce. Z proporčního hlediska bude novinka stejně velká jako stále aktuální iPhone 8 Plus. Přední strana převezme charakteristiku současného iPhonu X, což bude v praxi znamenat roztažení displeje k bokům zařízení.

Dalším přírůstkem se stane iPhone s 6,1“ displejem. Od něho se očekává, že zaujme pozici nejlevnějšího iPhonu, jehož cena má startovat na částce 700 dolarů. Na rozdíl od nástupce iPhonu X a iPhonu X Plus se tento kousek bude muset spolehnout „pouze“ na LCD displej. Další odlišností se stane modul hlavního fotoaparátu. Ten nabídne jeden objektiv, což nepřímo naznačuje absenci portrétového režimu a možnosti optického přiblížení.

Velkou neznámou prozatím zůstává hardwarová výbava všech tří modelů. Za samozřejmost lze považovat zbrusu nový čipset a rychlejší Face ID. Jaké další vychytávky si pro nás Apple tentokrát připravil, však zůstává ve hvězdách. Jelikož do září zbývají ještě dva měsíce, existuje vysoká šance, že do té doby se objeví další úniky, které prozradí bližší podrobnosti o chystaných iPhonech

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button