Ikony

Nové ikony Mail pro váš Mac

Přinášíme vám dalších několik zajímavých a roztodivných ikon, kterými můžete nahradit ikony stávající. Ikony lze nahradit jednoduchým způsobem, ale je možné použít i softwarové řešení. Nám se velmi osvědčil program LiteIcon, který je dostupný ke stažení zdarma z těchto stránek. O programu jsme si pověděli v jednom z našich dřívejších návodů.

Ikony nejsou uloženy na našem serveru, jedná se pouze o náhledy odkazující na tvůrce těchto ikon.

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

4 Komentáře

  1. S novýma ikonama si každý uživatel udělá svůj styl. To je super. Jen by mě zajímalo, zda se dá nějak obnovit původní ikona, pokud mě ta změněná např. omrzí.

    1. Jakube, je to velice jednoduché, původní ikonu navrátíte zpět tak, že pravým tlačítkem kliknete na soubor či aplikaci, u které požadujete navrácení původní ikony, kliknete na Informace, kde v levém horním rohu kliknete na ikonu a stisknete klávesu DELETE.

      1. Děkuju moc. A mám ještě jednu otázečku. U jiných aplikací i složek mi ikony měnit jdou, ale Mail se ani nehne. 🙁 Bohužel nevím, co s tím.

        1. Proc to nejde? Ja to ted zkusil a funguje to normalne. Jestli je aplikace Mail otevrena, musite ji po zmene ikony vypnout a znovu zapnout.

Back to top button