Novinky

MUJJO přichází s vylepšenou verzi svých dotykových rukavic

Holandská značka Mujjo je v našich končinách známá především svými prémiovými pro kryty smartphony a obaly na notebook. V portfoliu značky lze ovšem nalézt také další zajímavé produkty, jakým jsou například dotykové rukavice, které jsme si mohli na vlastní ruce vyzkoušet. Pro letošní rok si Mujjo připravilo vylepšený model, kterým odpovídá na reakce svých zákazníků. Novinka nese označení Insulated Touchscreen Gloves a chlubí se hned několika zajímavými vlastnostmi.

Celý vnitřek rukavic je potažen extra vrstvou polárního rouna, které výrazným způsobem vylepšuje tepelnou izolaci a komfort během nošení. Změn doznala také vnější strana, kterou tvoří třívrstvý sendvič chránící ruce před větrem a zároveň poskytující určitou prodyšnost.

Jelikož se celou dobu bavíme o rukavicích uzpůsobených pro ovládání dotykových displejů, nechybí zde hned několik sofistikovaných řešení. Prvním z nich jsou silikonové segmenty na prstech, které zlepšují jistotu při úchopu smartphonu či tabletu. Zachovány zůstaly také elementy zaručují skvělou vodivost, respektive reakce při kontaktu s dotykovou vrstvou displeje.

Nové rukavice Mujjo Insulated Touchscreen Gloves jsou dostupné také ve variantě s dvojitým zateplením, která dokáže odolat i velmi tuhým mrazům. Z vlastní zkušenosti však můžeme potvrdit, že základní verze je v našich klimatických podmínkách naprosto dostačující. Co se týče dostupnosti, Mujjo Mujjo Insulated Touchscreen Gloves si můžete aktuálně pořídit za 49,90 Eur, respektive 59,90 Eur v případě varianty s dvojitým zateplením. Jelikož má Mujjo zastoupení také na našem trhu, lze očekávat brzkou dostupnost u českých prodejců.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close