iPhone 8 pózuje v dalším videu. Černá mu neskutečně sluší

iPhone 8 pózuje v dalším videu. Černá mu neskutečně sluší

Apple letos představí v pořadí již desátý model svého vůbec nejúspěšnějšího produktu v historii značky. Z iPhonu se během uplynulých let stal pojem, který v mnoha ohledech pomohl definovat mobilní segment a častokrát se stal předlohou ostatním výrobcům. Očekávání od připravovaných modelů iPhone 7s, iPhone 7s Plus a iPhone 8 jsou proto ze strany odborné i široké veřejnosti skutečně vysoká a pro Apple tak půjde o zásadní moment. Zatímco „esková“ řada s nejvyšší pravděpodobností plynule naváže na aktuální iPhone 7/Plus, iPhone 8 má podle zákulisních zdrojů přinést přehlídku toho nejlepšího, co současné technologie nabízí. Kromě přepracovaného fotoaparátu se očekává implementace senzorů pro rozpoznávání obličeje (článek zde), bezdrátového nabíjení a konečně i displeje, který lépe využije čelní plochu zařízení.

S blížícím se termínem oficiálního představení se začíná objevovat čím dál více podrobností, které doplňují videa nefunkčních maket. Tyto kousky většinou slouží jako předloha výrobcům nejrůznějšího příslušenství, kteří s jejich pomocí získají potřebný čas na vývoj například ochranných krytů a pouzder.

A právě jedna taková maketa se nedávno objevila na krátkém videu, které zachycuje finální podobu iPhonu 8 v černé variantě. V průběhu několika vteřin trvajícího záznamu si můžeme prohlédnout očekávanou novinku ze všech úhlů. Kombinace skleněné zadní strany a černé barvy působí elegantním dojmem. Apple letos evidentně naváže na designový jazyk, který jsme naposledy viděli u iPhonu 4/4s, který byl uživatelskou základnou v době svého uvedení přijat velmi kladně.

Apple pracuje brýlích pro rozšířenou realitu. V budoucnu mohou nahradit iPhone

Autor

Richard Streit
Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

One comment

  • “Apple letos evidentně naváže na designový jazyk, který jsme naposledy viděli u iPhonu 4/4s, který byl uživatelskou základnou v době svého uvedení přijat velmi kladně.”

    Tak to opravdu nebylo.. Na design iPhone 4 se napsalo neskutecne mnoho hejtu, ve smyslu toho, ze takovy “shit” prece Apple nemuze vydat, jak pred keynote tak i poni. Uzivatele pomalu menili nazor az s lety, kdy si na neho zvykli ale novy design prinesl anthena gate apod.. cili tendle design byl stredem posmechu dlouho dobu. A zrovna autor clanku vypada, ze by si to mohl pamatovat 🙂

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.