Novinky

Nové video porovnává iPhone 7 s iPhone 6s: Jaké jsou rozdíly?

Po kratší odmlce se opět přihlásila ke slovu čínská komunita, která na sociální síti Weibo zveřejnila další video s chystaným iPhone 7. V porovnání s videem z minulého týdne jde o materiál s mnohem větší informační hodnotou. Neznámý autor totiž iPhone 7 srovnával se stále aktuálním iPhonem 6s. Díky tomu si můžeme udělat lepší obrázek o tom, jak nástupce bude skutečně vypadat. Část uživatelů jistě zklame design, který bude z velké části podobný poslední generaci. Z toho lze zároveň vydedukovat, že podpora bezdrátového nabíjení se opět konat nebude. Několikrát zmiňované pruhy pro příjem signálu se přestěhují blíže k hranám zařízení, kde nebudou tolik rušit celistvost kovové konstrukce.

iPhone-7-vs-iPhone-6s-800x655

Srovnání obou smartphonů nabízí také představu o velikosti optiky hlavního fotoaparátu, který bude opět vystupovat nad okolní kryt. Zatím je těžké soudit, z jakého důvodu nabídne iPhone 7 takto masivní objektiv. S nejvyšší pravděpodobností se můžeme těšit na lepší světelnost, která se hodí především při pořizování snímků za zhoršených světelných podmínek.

Pouhou rekapitulací je chybějící jack pro připojení sluchátek. Uvolněné místo v útrobách údajně poslouží pro osazení větším akumulátorem. Hnacím motorem iPhonu 7 se stane nový čipset Apple A10, který doprovodí 3GB operační paměť.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close