Novinky

iPhone 6c s 4“ displejem uniká na prvním videu. Máme informace o ceně a plánované výbavě

Čínský server M.I.C Gadget během dnešního dne zveřejnil video, na kterém je údajně zachycen 4“ iPhone, jenž má Apple představit v polovině letošního roku. Podle zdroje jde o jeden z předprodukčních vzorků pocházející z čínské továrny Foxconn. Konstrukce ctí stejný designový jazyk, který se poprvé objevil u modelu iPhone 6. Co se týče výbavy, iPhone 6c má nabídnout čipset Apple A8, 1 GB operační paměti, WiFi (802.11 ac), Bluetooth 4.1 a vylepšenou FaceTime kamerku s clonovým číslem f/2.2.

4-inch-iphone-6c-leakChybět nemá ani podpora služby Apple Pay a 8Mpx fotoaparát převzatý z iPhonu 6. Na výběr bude ze dvou paměťových variant s kapacitou 16 a 64 GB. Další zvěsti dokonce naznačily koncové ceny. Zakladní model s 16GB úložištěm přijde na zhruba 500 dolarů (přibližně 12 500 Kč).

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=p8la5yjlPcs

Stejně jako v případě ostatních úniků nelze potvrdit pravost zveřejného videa a podrobností o výbavě. Přestože se o “levnějším” iPhonu spekuluje již delší dobu, nelze vyloučit, že přiložené video je dílem asijského vtipálka. Díky globální nasycenosti trhu mobilní elektronikou má Apple po dlouhé době zaznamenat prodejní pokles. Uvedením dostupnějšího modelu by mohl získat příležitost pro penetraci na trzích, kde doposud bodují levnější značky. V diskuzi pod tímto článkem se můžete podělit o názory, zda má podle vás levnější iPhone 6c šanci na úspěch či nikoliv.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button