AktualityNovinky

iPhone 5se bude designem téměř totožný s modelem 5s

Když se poprvé objevily zprávy o tom, že se Apple opět chystá oživit koncept iPhonu s kompaktními rozměry, mělo se nejprve za to, že jej nejspíš pojmenuje iPhone 6c. Po čase ale unikla informace, podle které měl připravovaný smartphone dostat označení “5se”. Pokud se podíváme na poslední zveřejněné nákresy, dává nepřehlédnutelná podoba s názvem iPhonu z roku 2013 mnohem větší smysl. Model, který se ukáže v březnu bude mít s iPhonem 5s v podstatě totožný design.

screenshot-2016-02-24-17-19-01

S těmito zprávami přišel jako první server 9to5mac, se kterým se o informace podělil nejmenovaný výrobce obalů. Ten dokonce přinesl také nákresy, které toto tvrzení jen potvrzují. Nové zařízení bude také dokonce přesně lícovat s již existujícími obaly pro iPhone 5s. Oproti svému tři roky starému sourozenci by však měl nový model přijít s lehce zakulacenějšími okraji.

screenshot-2016-02-24-17-18-11

 

Co by však mělo být nové je hardware. Apple totiž pravděpodobně bude štědrý a svůj nový kousek elektroniky osadí špičkovým procesorem A9 ze současného iPhonu 6s. S aktuální vlajkovou lodí bude 5se nejspíše sdílet také barevná provedení.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button