AktualityNovinky

iPhone 5c zachránil svému majiteli život před výstřelem z brokovnice

Pětadvacetiletý mladík z Velké Británie byl během incidentu zasažen ránou z brokovnice. V běžných případech by se jednalo o jistou smrt, nicméně v tomto případě se tak nestalo. Za neskutečným štěstím stojí iPhone 5c umístěný v náprsní kapse, který absorboval převážnou část vystřelených boků. Ačkoliv byl muž vážně zraněn, dokázal se vrátit domu, odkud si přivolal záchranou službu.

12989-7325-stream_img-l

Útočníka se podařilo dopadnout a shledat vinným z pokusu o vraždu. Podle oficiální zprávy měl mladý muž neskutečné štěstí a jeho iPhone 5c mu doslova zachránil život. Přiložená fotografie ukazuje silně deformovanou skořepinu, která nedovolila vystřeleným broků zasáhnout orgány. Podobné případy nejsou v dnešním světě žádnou výjimkou a čas od času se objeví zprávy o telefonech, které svým majitelům zachránily život. Téměř vždy se jedná o šťastnou souhru náhod a proto nedoporučujeme spoléhat, že zrovna váš iPhone bude také neprůstřelný. 🙂

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button