Novinky

Výchova po jižansku: Matka rozsřílela iPhony svých dětí brokovnicí, protože chatovali s cizími lidmi

Velmi rázným způsobem, nad kterým až zůstává rozum stát, vyřešila obyvatelka temperamentního amerického jihu přílišnou závislost svých děti na elektronice.  Po tom, co usoudila, že přiliš komunikují na sociálních sítích s lidmi, které nezná a že smartphony používají také ve škole, se Američanka rozhodla, že své tři děti tohoto vynálezu ďáblova zbaví.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=158&v=zyfTBtwBnx4

Vzala tak do ruky brokovnici a iPhony 5c přihlížejících majitelů postavila o kus dál na špalek. Po pronesení několika vět zastřených silným jižanským přízvukem pak na telefony vypálila. Díky očividně podřízenému otci, který celou příhodu natočil, se na bizarní záběry, se kterých by se Timu Cookovi mohlo udělat nevolno, nyní může podívat celý svět.

Opodál stojícím potomkům pak nezbývá nic jiného, že než grotesce s jejich matkou a brokovnicí v hlavní roli jen nečinně přihlížet. Kousek odvahy pak prokáže jeden ze synů, který své matce ukáže gesto s prostředníčkem. Po rozstřelení telefonů však ještě rázná matka není u konce. Pro jistotu totiž ještě to, co z iPhonů zbylo rozseká na padrť obřím kladivem.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button