Novinky

iPhone 14 spatří světlo světa už 7. září. Kdy se začne prodávat?

Září už pomalu klepe na dveře a spolu s ním se blíží i představení nových telefonů s logem nakousnutého jablka. Není žádným tajemstvím, že Apple v posledních letech využívá právě začátek podzimu k uvedení nejnovějšího iPhonu, respektive Apple Watch a jak se zdá, nejinak tomu bude i letos. Alespoň podle aktuálních informací společnosti Bloomberg, která dlouhodobě patří mezi nejdůvěryhodnější zdroje.

Krize nekrize. Apple plánuje vyrobit 90 milionů nových iPhonů 14

Dočkáme se iPhonu 14 už v pátek 16. září?

Nejnovější zpráva od agentury sídlící v New Yorku tvrdí, že Apple už připravuje zaměstnance svých Apple Storů po celém světě na nové produkty, které by se měly začít prodávat 16. září. V tomto kontextu se očekává, že samotné představení nového iPhonu proběhne ve středu 7. září a předobjednávky budou spuštěny o dva dny později, tedy v pátek 9. září.

Foto: gsmarena.com

Je sice trochu nezvyklé, aby Apple pořádal konferenci ve středu, na pondělí 5.9. ale připadá v Americe Svátek práce a organizovat takto důležitou akci hned další den po Dni nezávislosti, a právě svátku práce se kalifornskému gigantu asi nezdá jako nejlepší nápad. A vzhledem k veleúspěšnému třetímu čtvrtletí a vizi historického maxima i v posledním čtvrtletí fiskálního roku 2022 lze předpokládat, že s představením nejnovějších produktů nebude Apple nikterak otálet.

Krize nekrize. Apple plánuje vyrobit 90 milionů nových iPhonů 14

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

2 Komentáře

  1. to nedává smysl ..

    Je sice trochu nezvyklé, aby Apple pořádal konferenci ve středu, na pondělí 5.9. ale připadá v Americe Svátek práce a organizovat takto důležitou akci hned další den po Dni nezávislosti, a právě svátku práce se kalifornskému gigantu asi nezdá jako nejlepší nápad.

    pokud vím tak den nezávislosti je 4 července, nebo ne? 🙂

  2. Přesně tak, tyto dny, stejně jako věty použité v článku, na sebe navazují: …organizovat takto důležitou akci hned po Dni nezávislosti (4.9.) a právě Svátku práce (5.9.) se kalifornskému gigantu asi nezdá jako nejlepší nápad 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button