Novinky

iPhone 12 bude hubenější, hranatější a dorazí v nové barevné variantě

Zní to šíleně, ale je teprve leden a my už toho víme o iPhonu 12 tolik, že pro Apple bude velmi těžké, aby nás v září něčím překvapil. Je téměř jisté, že chystaná novinka nabídne revizi designu, který bude do jisté míry odkazovat na iPhone 4. To znamená, že se můžeme pomalu rozloučit se zaoblenými rohy, které mají údajně vystřídat ostřejší linie. V určitém směru lze očekávat podobnost s poslední generací iPadu Pro, u něhož Apple zvolil obdobný přístup.

Z hlediska designu toho uniklo ovšem mnohem víc. Nejčerstvější zpráva hovoří o nové barvě, která má nahradit (mysliveckou) zelenou Midnight Green, která je typická pro iPhone 11 Pro. V případě iPhonu 12 Pro půjde o modré provedení (Navy Blue?), které alespoň podle renderů nevypadá vůbec zle.

iPhone 12 projde redukční dietou

Se zajímavou novinkou nedávno přišel také japonský blog Macotakara. Podle jeho zdrojů se iPhone 12 objeví se třemi úhlopříčkami displeje – 5,4“ / 6,1“ / 6,7“. Na tom není vlastně nic extra zajímavého, ovšem autoři zprávy dále uvádí, že verze s 6,7“ bude tenčí než aktuální iPhone 11 Pro. Největší iPhone 12 Pro bude disponovat tloušťkou 7,4 mm, což je v porovnání s 8,1 mm u iPhonu 11 Pro Max citelný úbytek.

Další specialitkou iPhonu 12 se stane přepracovaný fotoaparát. Nejzajímavěji zní informace o fyzicky větším snímači, což se jistě stane zárukou mnohem kvalitnějších snímků. Tomu ostatně napomůžou další objektivy a speciální ToF senzor pro hloubkové snímání prostoru.

Jak se těšíte na příchod iPhonu 12 a kterou funkci byste nejvíce ocenili? Dejte nám vědět v diskuzi. 

Zdroj
macrumors
Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close