Novinky

Geometrie ve spojení s přírodou. Nové video ukazuje téměř dokončený Apple Park

Ani v prosinci nemůže chybět tradiční video zachycují nové sídlo kalifornské společnosti. Apple Park již od března loňského roku pomocí dronu pravidelně monitoruje youtuber Matthew Roberts. Ten v každém videu důkladně zhodnotí všechny změny, které se za poslední měsíc na území o rozloze 71 hektarů odehrály. Nyní, když je Apple Park téměř dokončen, ukazují záběry z perspektivy mimořádné skloubení moderní architektury s do jisté míry přírodním prostředím. Není žádným tajemstvím, že Apple dbá na ekologičnost všech svých produktů a tak byla výsadba zeleně okolo Apple Parku jasnou volbou.

O kosmické lodi, jak se novém sídlu přezdívá, snil už i Steve Jobs. Ještě, než zemřel, stihl předat svou vizi britskému architektovi a designérovi Normanu Fosterovi a ten ji následně proměnil ve skutečnost. Po zakladateli kalifornské společnosti bylo nakonec pojmenováno i divadlo (Steve Jobs Theater), které se veřejnosti poprvé otevřelo 12. září při příležitosti představení iPhone 8, 8 Plus a výročního iPhone X.

Zaměstnanci v Apple Campus 2 dostanou speciálně navržené stoly od holandské společnosti

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button