Novinky

Fólie na zadní stranu iPhone 6

Fólie DecalGirl (Milton, Delaware, US) jsou vyrobeny z velmi kvalitního vinylu se speciálním lepidlem, které zabraňuje vzniku vzduchových bublin během instalace a nezanechávají zbytky lepidla po odstranění fólie z Vašeho iPhone. Samozřejmostí je vlastní design fólie na celou škálu zařízení, především však na produkty od Apple. Kvalita je na špičkové úrovni a snesou i hrubší zacházení. Nalepení fólie je opravdu jednoduché, nezabere Vám více než 30 vteřin. Fólii lze lehce sundat a nalepit znovu, pokud se Vám to nepodaří na první pokus. Osobně mám od DecalGirl již několikátou fólii, aktuálně na iPhone 5S, iPhone 6 a na iPadu Air. Jedinou nevýdou folie pro iPhone 6 je, že nechrání zaoblené boky telefonu.

Standartní design stojí necelých 15 $, za vlastní design si musíte připlatit dalších 5 $. Ceny jsou včetně poštovného do České Republiky. Vyplatí se sledovat DecalGirl na sociálních síťích, často se tam dozvíte o speciálních cenových nabídkách. Aktuálně nabízejí slevu 25%. Fólie Vám dorazí přibližně do týdne od objednání.

Používáte také fólii na ochranu zadní strany Vašeho iPhone? Máte oblíbeného výrobce? Podělte se s námi v diskuzi pod článkem.

[Mikado id=’8′]

Doporučené články

Back to top button