Novinky

Druhá beta verze iOS 12 obsahuje odkazy na novou generaci Apple Watch

Apple před několika dny vypustil druhou beta verzi operačního systému iOS 12. Kromě řady funkčních novinek a vylepšení se několika šikovným uživatelům podařilo vypátrat ještě jednu velice zajímavou informaci. Součástí kódů iOS 12 beta 2 jsou totiž identifikátory k chytrým hodinkám Apple Watch. Všechny současné verze Apple Watch jsou zde zastoupeny kódy Watch4.1 až Watch4.4. Kromě nich se zde ovšem nachází další neznámé identifikátory MTUD2, MTUK2, MTX92. To nepřímo odkazuje na doposud nepředstavená zařízení, s nimiž však iOS 12 počítá. S nejvyšší pravděpodobností se jedná o další generaci chytrých hodinek, jejichž debut je očekáván v průběhu září letošního roku.

Kromě očekávané premiéry iPhonů přijde evidentně řeč také na další Apple Watch. V zákulisí se již nyní proslýchá, že ponesou komerční označení Apple Watch Series 4. Design hodinek má ctít rysy aktuální generace, čímž se vyvrací spekulace o kulatém displeji. Ten i nadále zůstane věrný hranatému tvaru, který je z uživatelského hlediska mnohem vhodnější. Displej má být zhruba o 15 procent větší a tím pádem lépe využít čelní strany. Co se týče další výbavy, s naprostou jistotou lze počítat s novým čipsetem, který bude energeticky méně náročný. S tím půjde ruku v ruce také prodloužení výdrže a zvýšení výpočetního výkonu.

 

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Hlavne at uz v CR ti nasi slavni operatori spusti eSim. Nema smysl pro me jinak investovat do novych Apple Watch bez LTE pripojeni. Defakto ted paradoxne cesti operatori blokuji nakupu Apple Watch v CR.

  2. Mam series 2 a jestli Apple neukaze nový Apple Watch s alespoň trochu jiným designem, měnit určitě nebudu. Větší displej nepotřebuji, ale lepší vydrž by se hodila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button