Novinky

Apple mění při reklamaci poškozené Apple Watch Series 3 za nejnovější Apple Watch Series 4

Společnost Apple informovala o tom, že namísto oprav některých Apple Watch Series 3 bude tyto poškozené modely měnit za nejnovější Apple Watch Series 4. Tato zpráva byla Applem rozeslána ke všem zaměstnancům do všech autorizovaných poboček kalifornského výrobce.

V praxi to bude znamenat, že pokud budete reklamovat své Apple Watch Series 3, budete mít slušnou šanci, že vám Apple vymění model za novější generaci odpovídající vašemu modelu. Například si tak můžete přijít na upgrade z modelu Apple Watch Series 3 Stainless Steel na stejnojmenný model čtvrté generace. Neznamená to ale, že veškeré reklamované hodinky budou nahrazovaný novými modely.

Apple tedy pravděpodobně v této době nemá dostatek náhradních dílů pro svůj předloňský model. Nejspíš se ale jedná pouze o specifický problém a nedostatek konkrétní komponenty ve skladu cupertinského giganta.

Není to poprvé, co Apple nabízí svým zákazníkům „bezplatný upgrade“ v podobě novějšího zařízení. V lednu tohoto roku nabízela společnost Apple Watch Series 2 jako náhradu za první generaci jablečných hodinek a to ze zcela stejného důvodu. Máte s podobným postupem reklamace vlastní zkušenost? Dejte nám vědět v diskuzi pod tímto článkem.

Zdroj
9to5mac

Dominik Lipavský

Rád čtu a občas také píšu o všem, co souvisí s firmou Apple, technologiemi a mobilní elektronikou. Volný čas nejraději věnuji sportu a své drahé polovičce.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button