AktualityNovinky

Displej iPadu mini 4 nabízí bezkonkurenční zobrazovací schopnosti

Společnost DisplayMate se pustila zkoumání nového iPadu mini 4, aby zjistila, jak si nejmenší tablet od Applu vede v oblasti zobrazovacích schopností. Důkladné testování ukázalo, že podání barev je na stejné úrovni, jako v případě iPadu Air 2 či iPhonu 6/6 Plus. Díky speciální laminovací technologii dosahuje displej čtvrté generace iPadu mini 101% pokrytí barevného gamutu. Loňský model v této disciplíně dosáhl na hranici pouze 62 %. Hodnota odrazivosti je velice nízká a díky nové antireflexní vrstvě se pohybuje kolem dvou procent (panel iPad mini 2/3 má odrazivost 6,5 %), což se v praxi projeví na skvělé čitelnosti na přímém slunečním světle.

ipadmini4trio-800x630Co se týče kontrastu, tak zde iPad mini 4 dosahuje až čtyřikrát lepších výsledků než jakými se může pochlubit srovnatelná konkurence. Pro řadu uživatelů znamená příchod iPadu mini 4 výrazný posun vpřed. Výkonný hardware, skvělý displej a inovovaný design jsou pádnými důvody pro přechod ze starších modelů. A jaký je váš názor na čtvrtou generaci iPadu mini? Plánujete jeho pořízení, nebo zůstanete u předchozích generací?

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button