Novinky

Uniklo pouzdro pro iPad Mini 5. Prozrazuje přítomnost 3,5mm jacku a možnou podporu Apple Pencil

Jak jsme vás už informovali, Apple chystá nástupce aktuálního iPadu Mini 4, který je na trhu již několik let. Nyní uniklo pouzdro pro tento chystaný tablet, které prozrazuje mnohé funkce. 

Apple iPad Mini 5, jak by se zařízení mělo jmenovat, by měl být vzhledově velice podobný, jako aktuální 4. generace. Uniklé plastové pouzdro ale prozrazuje mnoho vlastnosti. Dočkat bychom se tak mohli vylepšeného fotoaparátu, stereo reproduktorů či podpory Apple Pencil. 

Na pouzdře je také zvláštní výřez, který může předpovídat přítomnost Smart Connectoru, přes který by se dala připojit eventuální klávesnice, stejně jako v případech iPadů Pro. Uvidíme tedy, co si na nás Apple nachystá.

Možná už v únoru

Tablet by se měl představit již začátkem roku 2019 – pravděpodobný měsíc je zřejmě únor. Po jeho boku by měl Apple také představit nástupce aktuálního iPadu (2018) s 9,7″ displejem. Nová generace iPadu (2019) by měla mít displej s úhlopříčkou 10″ a žádné další výraznější změny z hlediska designu se asi nedočkáme. Samozřejmostí je poté navýšení výkonu zařízení a podpora Apple Pencil. 

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář a tak trochu i geek. Rád fotím a ve volném čase píšu články, nebo hraju videohry. Apple produkty používám asi od roku 2009 a Apple mě stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close