Novinky

Chystá Apple další sluchátka? Asijský web zmiňuje AirPods Pro Lite

Při představování sluchátek AirPods možná ani Apple netušil, o jaký prodejní hit se bude jednat. Zpočátku komické anténky teď trčí z uší milionů uživatelů iPhonu napříč světem. Také proto se kalifornská značka v průběhu loňska rozhodla, že modelovou řadu bezdrátových sluchátek doplní o další model. Tím se staly AirPods Pro s aktivním potlačením okolního hluku a lepší zvukovým projevem.

AirPods Pro

Nyní to vypadá, že Apple hodlá AirPodům nadělit ještě jednoho sourozence. Podle zdrojů z dodavatelského řetězce společnost se svými partnery aktuálně probírá uvedení sluchátek AirPods Pro Lite. Problém je v tom, že více o tomto projektu aktuálně nevíme. Podle názvu by se však mohlo jednat o AirPods zapadající mezi vstupní model a sluchátka s přídomkem Pro. Možná půjde o AirPods Pro bez aktivního potlačení okolního hluku. To jsou však v této chvíli pouze spekulace.

Cena iPhonu 9 bude opravdu lákavá. Apple tím bude cílit na majitele dosluhujících modelů

„Apple udržuje vztahy se svými partnery z Taiwanu i Číny. Aktuálně to vypadá, že v taiwanští partneři budou mít na starosti produkci nové generace iPadu, Apple Watch, AirPdos Pro Lite a iMac,“ cituje své zdroje magazín Digitimes bez jakéhokoliv přiblížení toho, co by se pod názvem AirPods Pro Lite mohlo skrývat. S odpovědí na otázku, zda Apple skutečně představí i třetí modelovou řadu svých bezdrátových sluchátek, si ještě budeme muset počkat.

 

Zdroj
Macrumors
Štítky

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close