Utility

Čeština pro MainMenu Pro 3.0.5

MainMenu Pro je nástroj pro údržbu, aby byl váš Mac ve formě. Uvolněte místo na disku, spouštějte skripty pro údržbu, vyčistěte systém, odstraňte běžné problémy pevných disků, bezpečně smažte soubory a odhalte skryté nastavení na vašem počítači Mac. S MainMenu Pro můžete spouštět denní, týdenní nebo měsíční skripty pro údržbu. Můžete také uvolnit místo na disku smazáním systémové cache. MainMenu Pro je výborná utilita pro všechny kdo chtějí, aby jejich Mac pořád šlapal jako nový.

Program MainMenu Pro 3.0.5 můžete stáhnout ze stránek vývojáře zde: MainMenu Pro
Češtinu do verze MainMenu Pro 3.0.5 můžete stáhnout zde

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:
nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Back to top button