Hry

Čeština pro Grand Theft Auto San Andreas

Rok výroby: 2004 pro PS2, pro Mac OS X vydáno v roce 2012
Hlavní hrdina: Carl “CJ” Johson
Hra sa odehrává v roce: 1992
Město: stát San Andreas
Platforma: Playstation 2, X-Box, PC, Mac OS X
Popis: Hlavním hrdinou je černoch CJ, který se po pěti letech vrací zpátky do San Andres. Chvíli po vystoupení z letadla je odchycen trojicí zkorumpovaných policistů, kteří mu seberou všechny peníze a vyhodí ho v části města obývané úhlavními nepřáteli jeho rodného gangu. Ne všichni ho přijmou s otevřenou náručí, ale po chvíli si získá respekt.
Tato vynikající hra je momentálně ve slevě na Mac App Store  za cenu 5.49 € a my vám do ní jako jediný server v Česku přinášíme instalátor češtiny.
[break]
Instalátor češtiny stačí po nainstalování hry z Mac App Store spustit, potrvdit instalaci češtiny heslem a v nastavení zvolit český jazyk.

 

stahnout-mac-app-store
Děkujeme Raptorovi za poskytnutí češtiny. –  http://raptor.cestiny.cz/
Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

7 Komentáře

      1. Paráda, díky moc. Já jsem sice přišel na způsob, jak tam češtinu dostat a není to složité, ale určitě to dost lidem pomůže.

        BTW v těchto hrách lze použít i modifikace původně udělané pro Win verze, třeba ukazatel rychlosti jízdy, nové modely a podobně.

  1. Asi to nebude fungovat když si stáhnu hru přes Steam co? :/

Back to top button