Utility

Čeština pro AppDelete

AppDelete je odinstalátor pro Mac, který odstraňuje nejen aplikace, ale také widgety, pluginy a spořiče obrazovky a spolu s nimi spojené soubory. Bez AppDelete budou tyto související soubory ponechány v systému, kde zbytečně zabírají místo a mohou potenciálně způsobit problémy. Pro správnou odinstalaci nestačí jen tak smazat, ale ujistěte se, že použijete AppDelete!

Umožňuje spolehlivě odinstalovat téměř všechny aplikace stejně snadno, jak byly nainstalovány — stáčí jen táhnout a pustit. Přetáhněte jednu nebo více nechtěných aplikací na AppDelete a sledujte, jak najde všechny další soubory a umožňí je odstranit pomocí jediného kliknutí.

Čeština pro verzi 3.2.4 a starší verze ke ztažení zde

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Nejnovější verzi programu 3.2.4 si můžete stáhnout ze stránek výrobce zde: AppDelete

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Back to top button