Audio

Čeština pro Amadeus Pro

Amadeus Pro je mocný vícestopý audio editor podporuje celou řadu formátů včetně MP3, AAC, Ogg Vorbis, Apple Lossless, AIFF, Wave a mnoho dalších.

  • Převádí vynily nebo kazety na CD
  • Vícestopý editor
    Amadeus Pro je plně vybavený vícestopý editor. Každá stopa může mít svou vlastní hlasitost a vyvážení nezávisle na ostatních. Každá stopa může být rozdělena do několika nezávislých zvukových klipů, které lze snadno přetahovat nezávisle na sobě.
  • Dávkové zpracování
    Máte celou kolekci souborů, které chcete převést na MP3, ale neprve je chcete normalizovat. Práce na několik hodin? Nechte Amadeus Pro udělat práci za vás.
  • Centrum oprav
    Praktické centrum oprav umožňuje najít a opravit trhliny ve skladbách jednoduchým kliknutím myši. Kromě toho, Amadeus Pro je silný nástroj při redukci šumu ze staré magnetofonové pásky nebo nepříjemného brumu ze špatně izolovaného mikrofonu.

 

stahnout-mac-app-store

Amadeus Pro je dostupný ke stažení z Mac App Store.

Čeština do verze 2.0.4 je ke stažení zde.

Češtiny do starších verzí

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:
nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Back to top button