Utility

Čeština do 1Password 3.8.17

1Password pro Mac

Stalo se Vám, že jste zapomněli heslo? Nám všem se to někdy stalo. Nyní si již nemusíte dělat starosti. 1Password překonává dřívější způsob uchovávání hesel, protože pracuje přímo ve vašem prohlížeči, ukládá vaše uživatelská jména a hesla, a snadno vytváří bezpečná, jedinečná hesla pro každou stránku. 1Password Vás může automaticky a bezpečně přihlásit, zadat informace o kreditní kartě a vyplnit registrační formuláře, to vše za pomoci šifrování informací jen s jedním heslem, které si musíte zapamatovat.

Další informace:

  • Uchovává další citlivé informace v Bezpečných poznámkách
  • Uchovává softwarové licence a stvrzenky
  • Vše uspořádává pomocí tagů a složek

Nová verze 1Passwordu byla zcela přepracována, aby plně využila skvělé vlastnosti operačního systému OS X Lion, jakými jsou:

  • Celoobrazovkový režim
  • Lepší bezpečnost díky kompatibilitě pro sandboxing v Lionu
  • Ještě vyšší bezpečnost díky PBKDF2 kalibraci
  • 64bitová podpora pro rychlejší odezvu

Verzi 1Password 3.8.17 lze zakoupit zde.
Češtinu můžete stáhnout zde

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:
nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Jeden komentář

  1. jerry, chtěl bych Vás moc požádat o aktualizaci linku pro češtinu do 1Password, který bohužel neexistuje, po kliknutí na stažení zipu, mě to hodí do chatu…
    díky moc…viz můj dotaz ohledně češtiny pro Skype..také děkuji za radu…mike

Back to top button