Novinky

Beats Solo2 Wireless ve třech nových barvách

Apple zařadil do nabídky ve svém Online Store sluchátka Beats Solo2 Wireless ve třech nových barevných variantách: Space Grey, Silver a Gold. Skvěle tak mohou ladit s barevným provedením Vašeho iPhone, popřípadě také s barevným provedením nově představeného MacBooku.

Volnost bez drátů

Odpojte sluchátka Beats Solo2 Wireless, spárujte je s iPhonem, iPadem nebo iPodem a volně se při bezdrátovém poslechu pohybujte v okruhu až 9 metrů. Vyřizujte hovory zabudovaným mikrofonem bez držení telefonu a ovládacími prvky na uších si dolaďujte poslech, aniž byste sahali na iPhone. Poslouchejte bez drátu celý den díky dobíjecí baterii na 12 hodin. Podle svítících LED ukazatelů nabití Fuel Gauge na sluchátku poznáte, kdy je čas sluchátka dobít.

Precizně vyladěná akustika

Ponořte se do emotivního zvukového zážitku. Sluchátka Solo2 Wireless mají široký dynamický rozsah zvuku s přirozenou srozumitelností. Polstrování náušníků tlumí okolní hluk, a tak vás přibližuje představám autora. Ať vás baví jakýkoli hudební žánr, ve sluchátkách Solo2 Wireless budete cítit čistý a vyvážený zvuk.

Maximální pohodlí

Uprostřed pružného hlavového mostu začíná jedinečné zakřivení rámu sluchátek Solo2 Wireless, díky kterému vám padnou jako na míru. Ergonomický design s plynulými křivkami, bez viditelných šroubů a s otočnými náušníky zaručuje pohodlí a optimální přenos zvuku.

Sluchátka je možné zakoupit v českém Apple Online Store za 7.499,- Kč.

MKLD2MKLE2 MKLF2

Zdroj: apple.com

Doporučené články

Back to top button