Novinky

Apple představil nová sluchátka Beats Studio Buds. Nabídnou aktivní potlačení hluku, špičkový zvuk a energii na celý den

Několik dní zpět byl několikrát spatřen LeBron James s doposud nepředstavenými sluchátky s logem “béčka”. Ačkoliv se mnoho Apple uživatelů již několik měsíců těší na nové AirPody, Apple dal tentokrát přednost představení nových sluchátek Beats. Konkrétně jde tedy o model Beats Studio Buds, která by se měla cenově pohybovat pod hranicí čtyř tisíc korun.

Foto: macrumors

Studiová kvality ve špuntech

Nové Beats Studio Buds jsem ještě neměl možnost otestovat a tak vlastně nemohu ani posoudit jak hrají. Podle toho, co ale Apple uvádí, mělo by se jednat o perfektní sluchátka se špičkovým zvukem. Osobně si myslím, že o většinu tohoto zvukového zázraku, se bude starat vyspělý digitální procesor, jak už je tomu u Applu zvykem. Studio Buds nabídnou aktivní potlačení hluku, které bude fungovat defacto totožně, jako je tomu například u AirPods Pro.

Foto: Apple

Co se týče výdrže, tam to vypadá, že novinka od Beats nad AirPods těsně vede. Samotná špuntová sluchátka zvládnou až 8 hodin poslechu, nebo až 5 hodin poslechu při zapnutém aktivním potlačení hluku. Nabíjecí pouzdro má umět sluchátka nabít až na další dvě nabití. Pak bychom se tedy mohli pohybovat mezi 15 až 24 hodinami přehrávání. 

Foto: Apple

Moderní ve všech směrech

Novinka přichází ve třech barevných, pro Apple už klasických, provedení – bílá, černá a červená. Co už ale pro Apple tak klasické není, je nabíjení pomocí USB-C kabelu. Tady ale možná zahrála roli podpora pro Android telefony. Na druhou stranu sluchátka podporují aktivaci Siri hlasem pomocí “Hey Siri”. Mezi poslední zajímavosti o nových peckách od Beats patří odolnost proti potu a vodě podle specifikace IPX4.

Foto: Apple

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button