Novinky

Barvy příští rok oživí i MacBook Air, který jako první dostane M2

Pokud na chvíli zapomeneme na iPhone 13, nejočekávanější novinkou letošního roku je pravděpodobně zásadní podzimní proměna, kterou čeká MacBook Pro. Přenosný počítač by se podle mnohých spekulací mel vrátit ke svým kořenům. Především půjde o návrat k široké paletě konektorů a řadě funkčních kláves. O chystaném laptopu pro náročné uživatele už toho bylo napsáno dost. Nyní tak nezbývá nic jiného než počkat na poslední čtvrtinu letošního roku, která na nové produkty značky bývá nejbohatší.

Zdroj: 9to5mac

Apple ale pravděpodobně nepoleví ani po Novém roce. Agentura Bloomberg totiž nyní přišla se zprávou o nové generaci MacBooku Air. Oblíbený přenosný počítač by se měl stát prvním, který přinese druhou generaci procesoru přímo z dílny Applu. Ten podle očekávání ponese název Apple M2. Ke spekulování se následně přidal také twitterový účet DylanDkt, kterého svět fanoušků technologií bere vážně od té doby, kdy s předstihem přinesl detaily o zařízeních iMac a iPad Pro. Nyní tento tajemný leaker tvrdí, že nový MacBook Air dorazí v nových barvách. Apple tedy nejspíše zvolí podobnou taktiku široké nabídky barevných provedení, jako u iMacu.

Údajný obal pro iPhone 13 Pro ukazuje, o kolik větší bude modul s objektivy

Není to navíc poprvé, kdy je o barevném MacBooku Air řeč. Už před časem totiž o něm mluvil také Jon Posser. Další detaily o připravovaném MacBooku pro masy aktuálně příliš známé nejsou. Můžeme tak jen odhadovat, že kromě nové generace procesoru se novinka dočká i dalších hardwarových upgradů. Ukazuje se ale jasný trend, kdy Apple oživuje svou nabídku prostřednictvím veselých barevných verzí svých zařízení. Už nějakou dobu můžeme tento trend pozorovat u iPhonu. Naposledy se přidal iMac a za několik měsíců se dočká také MacBook Air.

Zdroj
9to5mac

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button