Novinky

Údajný obal pro iPhone 13 Pro ukazuje, o kolik větší bude modul s objektivy

Už delší dobu se hovoří o tom, že by nové modely iPhonu 13 měly mít o něco větší modul s objektivy hlavního  fotoaparátu. Nedávno uniklé fotografie tuto domněnku potvrzují, byť asi nikdo nepočítal s tím, že se celý modul zvětší tak moc.

Na čínské sociální síti Weibo zveřejnil účet „UnclePanPan“ fotografie, na kterých je údajně kryt pro nový iPhone 13 Pro. Fotografie odhaluje rozměry a rozdíl velikosti oproti loňské generaci.

O iPhonu 13 se toho v poslední době dozvídáme čím dál více. Už třeba víme, že zástupci budou znovu čtyři. Levnější iPhone 13 mini a iPhone 13 a dražší dvojice iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Levnější modely budou mít nové pozice kamer, které budou umístěny  diagonálně. Dražší modely budou mít podstatně větší modul osazený trojicí objektivů. Uniklá schémata také odhalují, že iPhone 13 bude o něco tlustší a “hrbol” s kamerami bude markantněji vystupovat. Důvodem, proč Apple zvětšuje modul fotoaparátu, bude nejspíše přidání nových senzorů. Použité snímače by měly nabídnout lepší stabilizaci a u Pro modelů vylepšení Ultra Wide objektivu.

Zdroj: Macrumors

I když je velmi pravděpodobné, že Apple modul čoček u iPhonu 13 opravdu zvětší, stále je tu možnost, že uniklý snímek z čínské sociální sítě Weibo nemusí být pravdivý. Kryt může být vyrobený dle velikostí uváděných ve všelijakých domněnkách a s realitou nemusí mít nic společného.

A co vy, těšíte se na nový iPhone 13 & iPhone 13 Pro a co říkáte na výše uvedenou změnu v oblasti fotoaparátu? Napiste nám do diskuze.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button