Novinky

Apple po letech porazil Samsung. Podle spotřebitelské agentury je nový iPhone nejlepším smartphonem

Americká agentura Consumer Reports, která se zabývá testováním nejrůznějších výrobků, zveřejnila své hodnocení špičkových smartphonů, které pro Apple vyznělo velmi dobře. To je pro značku z Cupertina zvlášť dobrá zpráva. Několik posledních let totiž anketě kraloval Samsung. iPhone 11 Pro Max suverénně obsadil první místo. Aby toho nebylo málo, hned druhá příčka patří jeho menšímu sourozenci – iPhonu 11 Pro. 

iPhone 11 Pro

Consumer Reports vyzdvihl především značně delší výdrž baterie, vynikající kameru a další drobnější vylepšení jako například zvýšenou odolnost vůči vodě a prachu, bytelnější sklo nebo jasnější displej. Zrovna o displeji nedávno vyšlo najevo, že se jedná o nejjasnější obrazovku vůbec. Nejvíce však recenzenty zaujala výdrž baterie. Pří testování přístroj údajně definitivně zhasl až po 40,5 hodinách, což je na dnešní poměry úctyhodný výkon. 

Na internet unikly fotografie AirPods 3. Dostanou nový design a aktivní potlačení okolních ruchů

Consumer Report ovšem podotýká, že výsledky byly velmi těsné. To svědčí o tom, že všechny vlajkové smartphony napříč trhem jsou impozantní stroje. Reálně tak ve výsledcích testů rozhodovaly detaily a někdy jen zlomky bodu. Konečná zpráva také uvádí, že lidé, kteří momentálně vlastní iPhone XS, iPhone XS Max nebo iPhone XR, by pořízením nejnovějšího jablečného smartphonu tolik nezískali. Rozdíly totiž tak zásadní nejsou. 

Zdroj
macrumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button