Novinky

Na internet unikly fotografie AirPods 3. Dostanou nový design a aktivní potlačení okolních ruchů

AirPods od Applu jsou bezesporu povedená sluchátka, jejichž oblibu potvrzují miliony prodaných kusů po celém světě. Aktuální hardwarová revize přidala navíc dobíjecí pouzdro s podporou bezdrátového nabíjení. Jedna zásadní funkce však sluchátkům stále chybí. Řeč je o technologii aktivního potlačení okolních ruchů (ANC), která se pomalu a jistě stává ve světě sluchátek nepsaným standardem. To se ovšem může již velice brzy změnit.

V jedné z posledních vývojářských verzí iOS 13.2 se totiž objevily nové ilustrace, které zachybují AirPods s citelně pozměněným designem. Ten vychází ze „špuntové“ konstrukce, která je mnohem lepší pro implementaci aktivního potlačení hluku. Současné AirPods staví na koncepci pecek, které nedokážou utěsnit zvukovod tak, jako špunty s membránou.

Další část uniku hovoří o tom, že nové AirPods 3 dostanou hned několik režimů aktivního potlačení šumu. Jak známe Apple, určitě se můžeme těšit na to, že tuto funkcionalitu vypiplá do posledního detailu. Na internetu se objevilo také několik fotografií, které údajně zachycují části předprodukčních prototypů. Z nich je patrné, že nabíjecí pouzdro bude nižší a zároveň i širší. Samotná sluchátka pak přijdou o dnes již ikonickou tyčinku s mikrofonem. Ačkoli se pravost snímků nedá ověřit, v podstatě potvrzují všechny výše uvedené informace.

Velkou neznámou alespoň prozatím zůstává termín premiéry. Existuje však nezanedbatelná šance, že se tak stane další tiskové konferenci, která se očekává v průběhu října.

Zdroj
macrumorsIG
Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close