Novinky

Apple Watch Series 8 dostanou senzor tělesné teploty a lepší displej

Apple Watch Series 8 nabídnou senzor na měření teploty a jasnější displej. Alespoň to tvrdí nejnovější informace, se kterou nepřichází nikdo jiný než jeden z nejlépe informovaných lidí současnosti, Mark Gurman. Ve svém pravidelném YouTube magazínu Power On se kromě dalšího rozpovídal právě o osmé generaci chytrých hodinek.

O měření tělesné teploty se v souvislosti s Apple Watch hovoří už nějaký ten pátek. Teprve teď ale jak se zdá, dostává finální obrysy. Přesto však Apple Watch 8 zřejmě nezobrazí výsledek z měření teploty tak, jak bychom si představovali. Místo konkrétního čísla zobrazí hodinky pouze určité rozmezí, ve kterém by se teplota zdravého člověka měla pohybovat. A například při zvýšené teplotě doporučí návštěvu lékaře. Tímto by se Apple mohl vyhnout zdlouhavému schvalovacímu procesu úřadů po celém světě, který absolvoval například při zavedení EKG do Apple Watch 4. Uživatel tak dostane další údaje o svém těle, podle zákonů ale nepůjde o určující lékařskou informaci.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor fotografie: Richard Streit)

Gurman ve svém videu dále tvrdí, že zaslechl interní rozhovor o nových displejích. Apple Watch 8 by tak podle všeho měly mít ještě jasnější a tím pádem čitelnější obrazovky. Je jasné, že většina nových informací o chystaných produktech jsou zatím spíše spekulativní. Na opravdu detailní a podložené zprávy si budeme muset počkat do samotné Keynote, na které nám inženýři z Cupertina novou generaci Apple Watch představí.

Apple Watch Series 8 dostanou plochý displej a ženám napoví, v jaké fázi ovulačního cyklu se nachází

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button