Novinky

Kdy a kde sledovat přenos z představení iPhone 14 a Apple Watch Series 8

Stalo se nepsaným pravidlem, že měsíc září patří novým iPhonům a Apple Watch. Letos tomu není jinak a po roce nás čeká jedna z nejzásadnějších technologických akcí. Jedná se již o třetí keynote Applu uskutečněnou v roce 2022 a jak všechny dosavadní indicie naznačují, máme se rozhodně na co těšit. Apple pozval na událost vybrané zástupce médií, nicméně celou akci bude možné sledovat také online.

Kdy a kde sledovat Apple keynote s představením iPhone 14 a Apple Watch Series 8? 

Živý přenos bude k dispozici ve středu 7. září od 19:00 SEČ na webu společnosti Apple a také na oficiálním YouTube kanálu. Pokud na úterní večer máte již jiný program, nemusíte smutnit. Záznam z akce je zpravidla dostupný krátce po skončení na YouTube.

Stejně jako každý rok, také letos budeme na Českém Macu vše pečlivě monitorovat. Těšit se proto můžete na souhrnné články, kde vám všechny novinky detailně představíme. Nezapomeňte nás tedy sledovat, ať vám neuniknou žádné novinky.

Co nás čeká, a co nemine?

Hlavní hvězdou večera se dozajista stane nová řada iPhone 14. Ta má zahrnovat celkem čtyři modely – iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. Dále se můžeme těšit na novou generaci Apple Watch Series 8. Podle zákulisních informací přijde řeč také na robustnější variantu „Apple Watch Pro“, která bude zaměřená primárně na aktivní sportovce. Svého nástupce se pravděpodobně dočká také základní iPad. V kuloárech se zároveň hovoří o představení druhé generace AirPod Pro.

Společně s novými produkty dojde k uvolnění finální verze iOS 16 a iPadOS 16. Zároveň není vyloučeno, že Apple uvede další novinky, o kterých zatím nepadlo ani slovo. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button