Novinky

Apple Watch Series 8 dostanou plochý displej a ženám napoví, v jaké fázi ovulačního cyklu se nachází

Necelých šest měsíců nás dělí od představení nových chytrých hodinek Apple Watch Series 8. S blížící se premiérou sílí také kadence nejrůznějších úniků, které s předstihem odhalují hlavní novinky. Tou největší změnou má být inovovaná konstrukce, který bude údajně lépe korespondovat s aktuálním designovým jazykem ostatních produktů.

Na twitterovém účtu ShrimpApplePro se totiž objevila informace, že Apple Watch Series 8 dorazí s přepracovaným designem, respektive rovným krycím sklem displeje. Tuto informaci nepřímo potvrzují také další zdroje s odvoláním na dodavatelské řetězce Applu. Součástí tweetu je také neoficiální render, který vyobrazuje, jak by Apple Watch Series 8 mohly ve skutečnosti vypadat. O plochém designu se hovořilo již před příchodem Apple Watch Series 7, ovšem tomu se nakonec nestalo a aktuální verze hodinek vypadá, až na větší displej, prakticky stejně jako předešlé modely.

Podle řady analytiků bude letošek pro modelovou řadu Apple Watch vcelku významný. Apple údajně chystá rovnou tři různé verze Apple Watch Series 8 včetně odolné varianty, která bude určena extrémním sportovcům. Další indicie hovoří o integraci nového typu senzoru, konkrétně má jít o snímač tělesné teploty. Dle starších informací má teploměr sloužit například k tomu, aby ženám napověděl, v jaké fázi ovulačního cyklu se nacházejí.

Foto: CeskyMac.cz (autor: Richard Streit)

Apple Watch Series 8 se údajně pochlubí také výrazně výkonnějším čipsetem. Kde se naopak žádných změn pravděpodobně nedočkáme, je výdrž. Apple Watch Series 8 budou opět prezentovány jako „jednodenní gadget“, který ráno nasadíte na ruku a večer jej odložíte na nabíječku. To je ovšem poměrně veliká škoda, zvlášť když vezmu v potaz konkurenci, kde nebývá výjimkou, že chytré hodinky vydrží i několik dní na jedno nabití.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button