Novinky

Apple Watch čeká velká česká premiéra. Tuzemský prodejce propálil příchod eSIM, první ji nabídne T-Mobile

Před několika málo dny jsme vás informovali o novinkách, které připravuje český T-Mobile po dnešní WWDC 2021. Novinka, která jednoznačně potěší spoustu majitelů Apple Watch a věřím, že také spoustu nových zákazníků na Apple Watch přivede, je podpora eSIM. Používání hodinek bez nutnosti mít při sobě iPhone ve světě funguje již několik let, u nás se ale zdálo, že je realizace e-SIM téměř nemožná.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Dominik Ulč)

Dnes pár minut po půlnoci ovšem prodejce iStyle rozeslal svým zákazníkům email s informací, že již brzy se dočkáme verze Cellular. Když se nyní podíváte na webové stránky prodejce, můžete si povšimnout, že mají v prodeji Apple Watch SE i Series 6 v Cellular verzi – jak v hliníkové, tak v ocelové verzi. Máme informace i o komunikaci ostatních prodejců ohledně vyjednání s T-Mobilem a Applem o zavedení Cellular verze Apple Watch do nabídky. Ze strany T-Mobilu je taktéž potvrzen termín, který jsme zmiňovali před pár dny – pondělí 14. června 2021. Tento den bude spuštěna podpora eSIM pro Apple Watch pro zákazníky českého T-Mobilu. Nad ostatními tuzemskými operátory stále visí otazníky.

Aktualizováno 7.6.2021, 11:45

Samotný Apple potvrdil příchod eSIM od T-Mobilu do České republiky tímto krokem: do aplikace SEED, která slouží jako výukový materiál pro všechny prodejce v APR prodejnách, rozeslal oznámení, že T-Mobile Czech Republic a.s. bude podporovat e-SIM pro Apple Watch. Vše nakonec ještě stvrdila oficiální tisková zpráva od růžového operátora, podrobnosti o cenách a dostupných tarifech ovšem neprozradil. Na to si budeme muset počkat do 14. června.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Dominik Ulč)

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button