Novinky

Apple Vision Pro míří do prodeje. Předprodej startuje příští týden, do obchodů dorazí 2. února

Není to ani týden, kdy jsem vám přinesl zprávu o úniku, který avizoval zahájení prodeje AR/VR headsetu Vision Pro. Původní zdroj zmiňoval poslední lednový týden, a světe div se, ve skutečnosti nebyl daleko od pravdy. Apple totiž dnes odpoledne oficiálně zveřejnil termín předprodeje, který odstartuje již příští pátek 19. ledna. 

S fyzickou dostupností se počítá 2. února, a to výhradně v rámci kamenných prodejen Apple Store na území Spojených států. Kdy a zda vůbec se dočkáme oficiálního prodeje také na našem území, zatím nevíme. Apple Vision Pro se bude prodávat v konfiguraci s 256GB úložištěm za 3 499 USD, což představuje 78 000 Kč bez daně.

Co bude obsahovat balení?

Obsah balení je na poměry Applu až překvapivě bohatý. Kromě headsetu samotného zde najdeme dvojici různých popruhů – Solo Knit Band a Dual Loop Band. Dále nebude chybět „světelné těsnění“ Light Seal, které pomůže s tím, aby do helmy nevnikalo okolní světlo. Standardní výbava bude zahrnovat také dva náhradní Light Seal nástavce, kryt na přední stranu headsetu, baterii a nabíječku včetně síťového adaptéru s USB-C rozhraním. 

Jak vnímáte Vision Pro jako produkt? Jde podle vás o přelomovou záležitost, která má šanci změnit způsob, jak budeme v následujících letech vnímat a používat osobní počítače? Dejte vědět v diskuzi. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button