Novinky

Apple to stále umí. Apple Watch 4 a iPhone Xs Max se vyprodaly během minuty

Zatímco v České republice vypuknou předobjednávky nejnovějších produktů z dílny kalironského výrobce až příští týden v pátek, ve 30 zemích z celého světa se tak stalo již dnes. iPhone Xs, Xs Max, iPhone Xr a Apple Watch Series 4 byly představeny tuto středu 12. 9. 2018 v Divadle Steva Jobse v Apple Parku. I když šlo u iPhonu vesměs o evoluční vylepšení, která jsou pevně spjata s „eskovou“ řadou, zdá se, že hlavně s iPhone Xs Max to pro Apple byla trefa do černého.

V 30 zemích po celém světě dnes začal předprodej nových iPhonů a Apple Watch 4

Jak ukazují dnešní předobjednávky na oficiálních stránkách apple.com, doba dodání nejdražšího iPhonu je už nyní v rozmezí 3-4 týdnů. Zdá se, že větší model zákazníky zkrátka „táhne“. Ostatně, někteří z vás si možná vzpomínají, že stejná situace se odehrála i při představení prvního iPhonu 6 Plus. Ještě hůře na tom jsou Apple Watch 4. Ať si objednáte jakoukoliv variantu, doba dodání se pohybuje od 2-4 týdnů. Podle některých zákazníků, kteří si nové produkty objednávali, se doba dodání změnila už během první minuty.

Patříte mezi ty, co už si objednali nejnovější produkty?

Situace je tak stejná jako před rokem, když Apple představil výroční iPhone X. Tehdy se během prvních pár minut změnila doba dodání na 5-6 týdnů. Mnoho z vás si jistě pokládá stejnou otázku jako my v redakci. Je skutečně o jablečné produkty opravdu tak enormní zájem nebo jde jen o uměle vyvolanou situaci? Co si o tom myslíte?

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button