Novinky

Apple to opět neuhlídal. Podívejte se, jak bude vypadat iPhone XS a Apple Watch 4

Za poslední roky jsme si zvykli, že s blížícím se termínem tiskové konference Applu se objevují také nejrůznější úniky produktů. To co se ovšem odehrálo v posledních hodinách se ještě nestalo. Zahraniční redakci webu 9To5Mac se totiž podařilo získat dvojici oficiálních materiálů, které odhalují chystané iPhony a novou generaci Apple Watch.

První obrázek zachycuje dvojici smartphonů, které údajně ponesou komerční název iPhone XS (Plus). Již na první pohled je patrné, že novinky budou mluvit stejným designovým jazykem, jaký nastolil v loňském roce představený iPhone X (recenze). Kromě výkonnějšího hardwaru a lepšího fotoaparátu se oba smartphony dočkají také zlaté barevné varianty.

Apple Watch Series 4 nabídnou větší displej

Druhý snímek se nese v podobném duchu a odhaluje, jak budou vypadat chytré hodinky Apple Watch Series 4. V tomto případě je nejzásadnější novinkou větší displej, který má nabídnout o 15 procent větší zobrazovací plochu. Fyzické proporce však mají zůstat stejné jako u předchozích modelů. To mimo jiné znamená, že lze počítat s kompatibilitou výměnných řemínků a příslušenství v podobě nabíječek a dokovacích stanic. Vypíchnout musíme také ciferník, který zobrazuje celkem osm komplikací kolem analogových hodin. Apple si zřejmě vzal k srdci výtky od uživatelů a do operačního systému watchOS 5 integruje sadu nových ciferníků, které půjdou dále konfigurovat.

Nevšimnout si nejde ani přepracované korunky a bočního tlačítka, které má být senzorické. Pozornější z vás jistě zaregistrovali i malý otvor mezi oběma ovládacími prvky. S nejvyšší pravděpodobností jde o další mikrofon, který přispěje k lepší kvalitě hlasových hovorů.

Ačkoli do oficiální premiéry zbývá ještě několik dní, o chystaných produktech s logem Applu toho víme poměrně dost. Je tedy otázkou, co všechno se Applu podaří nakonec ještě utajit a zda nás dokáže ještě něčím překvapit

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button