NovinkyVidea

Apple to letos rozjel nečekaně brzy. Reakce na lednové novinky [video]

Jen málokdo čekal, že na první Apple novinky v roce 2023 budeme čekat pouze do druhé poloviny ledna. Neočekávané se stalo holou skutečností a my dostali nové čipy M2 Pro, M2 Max a s tím i nový Mac mini a MacBook Pro. Za ještě větší překvapení lze považovat HomePod 2. generace. Ten sice vypadá téměř identicky jako původní verze, nicméně v jeho útrobách nalezneme nově poskládané měniče, čipset S7 a nově také čidla pro měření teploty a vlhkosti okolního vzduchu.

Mé největší sympatie získal Mac mini v konfiguraci s čipem M2 Pro. Na jakékoli ucelenější závěry je sice brzy, ale troufám si tvrdit, že půjde o jeden z nejoblíbenějších modelů, po kterém sáhne řada profesionálů. Za poměrně lákavou cenu totiž dostanou výkonnou pracovní stanici, která bude jen o fous pomalejší než aktuální Mac Studio s M1 Max. V případě MacBooku Pro lze hovořit jako o iteraci, která uživatele současných modelů k přechodu pravděpodobně jen tak nepřinutí. Nová generace přichází se stejnou konstrukcí a prakticky jedinou změnou jsou nové procesory (M2 Pro & M2 Max), HDMI 2.1 a o něco delší výdrž.

Jak na mě všechny ohlášené novinky zapůsobily, jak bych si nakonfiguroval Mac mini a proč si HomePod 2. generace rozhodně nepořídím, tak to se dozvíte v mém novém videu.

Pokud si nechcete nechat ujít moje další videa, nezapomeňte dát odběr na YouTube.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button