Novinky

Apple si registroval sedm doposud nevydaných MacBooků. Objevit se mají ještě letos

Společnost Apple si zaregistrovala sedm doposud nevydaných modelů počítačů, které se před několika dny objevily v databázi Euroasijské hospodářské komise. Konkrétně jde o modelová označení A2141, A2147, A2159, A2179, A2182 a A2251. Všechny záznamy nasvědčují tomu, že jde o přenosné počítače, jelikož stejný styl značení je používán u MacBooků.

Ve spojitosti s dřívějšími spekulacemi lze předpokládat, že pod jedním z kódů se ukrývá nová generace 12“ MacBooku (recenze). Právě tento model totiž nedostal žádnou významnější revizi od roku 2017. V zákulisí se také šušká o MacBooku Air, ovšem zde to nepovažuji za příliš reálné, jelikož poslední aktualizace nejoblíbenějšího Macu dorazila v říjnu loňského roku.

Mnohem zajímavěji se však jeví predikce 16“ MacBooku Pro, který má údajně přijít se zbrusu novým designem. Dost možná půjde o novinku, která se po vzoru Macu Pro (článek zde) zaměří na profesionální část publika, která potřebuje vysoký výkon a velkou úhlopříčku displeje v mobilním balení.

Záznamy v databázi Euroasijské hospodářské komise již několikrát předznamenaly příchod nových produktů ze stáje Applu. Není tedy příliš velkých pochyb o tom, že tentokrát se něco změní. Je naprosto evidentní, že půjde o MacBooky, kterých bychom se měli dočkat ještě v průběhu letošního roku. Podle dosavadních zkušeností se tak může stát na samostatné akci v posledním čtvrtletí 2019.

Jaký model nového MacBooku by vám udělal největší radost? Dejte nám vědět v diskuzi.

Zdroj
macrumors
Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Macbook Pro 14 s bezrámečkovým displeje v 13 palcovém těle s dedikovanou grafickou kartou a S 16Gb DDR 4 a 256 Gb SSD v základu. Samozdřejmě by nemělo chybět Touch ID.

  2. Me by potěšilo, kdyby Apple představil MacBook, kde neodejde klávesnice po pul roce používání 😁 Jinak si myslim, že jeden z modelů bude nova dvanactka, ktera update potřebuje jako sul

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close