Novinky

Apple přibalí k iPhonu 12 opletený Lightning kabel s USB-C koncovkou

Jak dřívější úniky napověděly, USB kabel již nejspíš nadále nebude obsahem balení nového iPhonu 12. I přesto ale Apple nezahodí koncovku Lightning, která bude pořád používána jako napájení pro iPhone. Nové úniky naznačují, že by balení mohlo obsahovat nový opletený kabel Lightning s USB-C na druhé straně, což by znamenalo značné zlepšení oproti nynějším kabelům. Twitterový zdroj @L0vetodream sdílel své poznatky o tom, jak by nový kabel mohl vypadat a zároveň k tomu přidal také fotografii.

Zdroj: DuanRui

Jestli se tyto domněnky vyplní, znamenalo by to, že Apple bude pokračovat s koncovkou Lightning místo široce používaného USB-C, což není žádné překvapení. Tento kabel by byl obsahem balení až u nového iPhonu 12.

Opletený kabel by také vyřešil dlouhodobý problém s výdrží vodičů disponující pryžovou bužírkou. Řadě uživatelů totiž Lightning kabel nevydrží více jak několik měsíců a potom dojde k jeho poškození. Nově řešený kabel by také mohl odpoutat pozornost od údajného rozhodnutí Applu, že balení už nebude obsahovat síťový adaptér a drátová sluchátka Earpods.

Jaký je váš názor na výše zmíněný kabel – líbí se vám tato varianta s USB-C koncovkou a zvýšenou odolností?  Dejte nám vědět v diskuzi.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button