Novinky

Podaří se Applu ještě něco utajit? Nové iPhony pózují na první videu

S tím, jak se blížíme oficiálnímu termínu představení nových iPhonů, internetem začíná kolovat čím dál větší množství úniků. Zatímco před pár dny jsme vám přinesli fotografie maket (článek zde), dnes tu máme již první video, které zachycuje dvě ze tří chystaných novinek. Apple má letos představit celkem tři nové modely – nástupce iPhone X, 6,5“ iPhone X Plus a 6,1“ „iPhone 9“ s LCD displejem.

A je to právě poslední z dvojice jmenovaných, které pózují na prvním videu. S nejvyšší pravděpodobností jde o stejné makety, jejichž fotografie unikly před několika dny. V podstatě se nekoná žádné překvapení a video pouze stvrzuje předchozí spekulace. Chystaný iPhone X Plus bude ctít všechny designové prvky svého menšího předchůdce. Jedinou viditelnou změnou se stane OLED displej s úhlopříčkou 6,5 palce.

Největší záhadou zůstává 6,1″ iPhone s LCD displejem

Posledním do party se stane iPhone s 6,1“ LCD displejem, který má zaujmout pozici nejdostupnějšího modelu pro letošní rok. Kromě jiné technologie zobrazovacího panelu se novinka od svých lépe vybavených bratranců odliší fotoaparátem. Modul na zadní straně totiž nebude duální a spolehne se pouze na optiku s jedním objektivem. Zřejmě tak tento model nedostane do vínku funkci portrétového režimu, který stojí a padá na dvojici objektivů.

Společným rysem pro všechny připravované iPhony se stane skener obličeje Face ID, který poslouží právoplatný nástupce čtečky otisků prstů. Na jaké další novinky a funkce se můžeme těšit, prozatím zůstává záhadou. S ohledem na dosavadní vývoj však lze předpokládat, že zdroje s napojením na dodavatelské řetězce brzy prozradí další podrobnosti. Ve skrytu duše tak doufáme, že Applu se přeci jen podaří něco utajit a v září nás mile překvapí.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button